Prezes

 Znalezione obrazy dla zapytania jerzy jaroszewicz

dr hab. n. med. Jerzy Jaroszewicz

specjalista chorób zakaźnych
Katedra i Oddział Kliniczny Chorób Zakaźnych i Hepatologii w Bytomiu
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

jerzy.jr@gmail.com

V-ce Prezes

 lisik_foto_small2

prof. dr hab. n. med. Wojciech Lisik – Prezes Elekt

specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej, transplantolog kliniczny
Katedra i Klinika Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej
Warszawski Uniwersytet Medyczny

wojciech.lisik@wum.edu.pl

V-ce Prezes

Znalezione obrazy dla zapytania r n.med. Dorota Zarębska-Michaluk

 dr hab. n. med. Dorota Zarębska-Michaluk

Klinika Chorób Zakaźnych,
Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach

dorota1010@tlen.pl

Sekretarz

 

dr n. med. Damian Piotrowski

specjalista chorób zakaźnych, specjalista chorób wewnętrznych
Katedra i Oddział Kliniczny Chorób Zakaźnych i Hepatologii w Bytomiu
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

sekretarz@pasl.pl
damian.piotrowski@vip.interia.pl

Skarbnik

dr n. med. Barbara Sobala-Szczygieł

specjalista chorób zakaźnych, specjalista chorób wewnętrznych
Katedra i Oddział Kliniczny Chorób Zakaźnych i Hepatologii w Bytomiu
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

carduelis@op.pl

Członkowie Zarządu

 

dr n.med. Olga Tronina

specjalista chorób wewnętrznych, nefrolog, transplantolog kliniczny
Klinika Medycyny Transplantacyjnej, Nefrologii i Chorób Wewnętrznych
Warszawski Uniwersytet Medyczny
olgatronina@wp.pl

dr hab. n. med. Michał Kukla

Klinika Gastroenterologii i Hepatologii,
Kierownik Zakładu Endoskopii w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie.

kuklamich@poczta.onet.pl

 Znalezione obrazy dla zapytania robert flisiak

prof. dr hab. n. med. Robert Flisiak

internista, specjalista chorób zakaźnych
Klinika Chorób Zakaźnych i Hepatologii, Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku

robert.flisiak@umb.edu.pl

Członek Honorowy

prof. dr hab. n. med. Małgorzata Pawłowska

specjalista chorób dzieci, alergologii, chorób zakaźnych
Katedra Chorób Zakaźnych i Hepatologii CM UMK

mpawlowska@cm.umk.pl

Członkowie Komisji Rewizyjnej

dr n. med. Monika Pazgan-Simon

monika.pazgan.simon@gmail.com

dr hab. n.med. Dorota Kozielewicz

d.kozielewicz@wsoz.pl

dr hab. n. med. Katarzyna Sikorska

ksikorska@gumed.edu.pl